Mjesečni arhivi: siječanj 2016.

Klupko natjecanje 30.01.2016.

Klupko natjecanje 30.01.2016. u 9,00 – rasplivavanje u 8,00 – Podjela medalja i zakuska u 11,30 – Godišnja skupština u 12,30.

Roditelji mogu uljepšati natjecanje delicijama iz slastičarne (vlastite, bakine ili sl.)

Svi ste pozvani!

REZULTATI:

Rezultati klupskog natjecanja
30.siječnja 2016.
1. grupa – OBUKA NEPLIVAČA
Obuka neplivača – mlađa grupa – dečki
1 Mateo Maznik
2 Vito Horvat
3 Sven Srpak
3 Vito Horvat
Obuka neplivača – starija grupa – dečki
1 Nino Gregurina
2 Matej Bračko
3 Lovro Posavec
3 Borna Sanjković
Obuka neplivača – djevojčice
1 Ria Flajpan
1 Sara Srpak
2 Magdalena Balenta
2 Lucija Babić

 

 

2. grupa – ŠKOLA PLIVANJA – 1.-2. razred
25m slobodno – dečki Vrijeme/s
1 Luka Blešć 20.22
2 Filip Kitanović 24.56
3 Luka Bračko 25.41
25m slobodno – djevojčice Vrijeme/s
1 Sara Puklavec 23.81
2 Hana Krklec 27.16
3 Antonia Martinković 31.78
25m leđno – dečki Vrijeme/s
1 Luka Blešć 24.00
2 Filip Kitanović 27.47
3 Luka Bračko 31.19
25m leđno djevojčice Vrijeme/s
1 Sara Puklavec 25.81
2 Antonia Martinković 28.90
3 Hana Krklec 28.97

 

 

3. grupa – 3.-4. razred
50m slobodno – škola plivanja – dečki Vrijeme/s
1 Sebastian Sabolek 51.98
2 Patrik Jarić 57.50
3 Marko Varga 58.55
4 Benjamin Horvat 1:12.22
5 Niko Glavina 1:15.03
50m slobodno – natjecatelji – dečki Vrijeme/s
1 Jakov Gregur 39.66
2 Matija Tropša 41.66
3 Andro Suvajac 47.22
50m slobodno – škola plivanja – djevojčice Vrijeme/s
1 Viktorija Cvetković 52.50
2 Erin Ivančok 55.29
3 Ana Dobša 56.50
50m slobodno – natjecatelji – djevojčice Vrijeme/s
1 Karla Habuš 42.75
2 Rea Novak 43.97
3 Eva Cikač 47.09

 

 

25m leđno – dečki Vrijeme/s
1 Patrik Jarić 25.81
2 Benjamin Horvat 30.00
3 Marko Varga 31.98
4 Sebastian Sabolek 32.16
5 Niko Glavina 35.91
25m leđno – dečki Vrijeme/s
1 Jakov Gregur 21.31
2 Matija Tropša 21.34
3 Andro Suvajac 24.13
25m leđno – djevojčice Vrijeme/s
1 Eva Cikač 23.75
2 Rea Novak 24.50
3 Karla Habuš 26.88
4 Viktorija Cvetković 28.78
5 Erin Ivančok 35.25

 

 

4. grupa – 5.razred i stariji
50m slobodno – škola plivanja – dečki Vrijeme/s
1 Nikola Oletić 44.46
2 Rikardo Margotić 53.56
3 Karlo Horvat 54.78
4 Niko Jambrošić 1:03.47
50m slobodno – natjecatelji – dečki Vrijeme/s
1 Marko Zidarić 30.37
2 Luka Gregur 39.28
3 Ivan Šubić 40.59
50m slobodno – djevojke Vrijeme/s
1 Dijana Tot 37.81
2 Lucija Andročec 50.00
50m leđno – dečki Vrijeme/s
1 Nikola Oletić 52.87
2 Rikardo Margotić 58.16
3 Niko Jambrošić 1:05.30
50m leđno – djevojke Vrijeme/s
1 Maja Suvajac 43.44
2 Tara Novak 45.00
3 Lucija Andročec 1:12.08
50m prsno – dečki Vrijeme/s
1 Lovro Pepelko 39.47
2 Mario Tot 43.16
3 Karlo Horvat 1:06.75
4 Niko Jambrošić 1:18.66
50m prsno – djevojke Vrijeme/s
1 Magdalena Kralj 43.97
2 Rea Novak 55.03
3 Ana Dobša 1:00.33
4 Lucija Andročec 1:24.38
50m leptir – dečki Vrijeme/s
1 Damjan Đuran 29.00
2 David Kovačević (29.09)
3 Jakov Gregur 50.85
4 Nikola Oletić 1:02.28
100m slobodno – dečki Vrijeme/s
1 Damjan Đuran 1:11.28
2 Mario Tot 1:11.62
3 Luka Gregur 1:32.62
4 Ivan Šubić 1:40.72

 

 

100m slobodno – djevojke Vrijeme/s
1 Maja Suvajac 1:18.38
2 Tara Novak 1.28.87
3 Karla Habuš 1:45.59
4 Rea Novak 1:48.18
100m leđno – djevojke Vrijeme/s
1 Maja Suvajac 1:33.71
2 Dijana Tot 1:43.03
3 Sara Puklavec 2:01.81
100m prsno – dečki Vrijeme/s
1 Lovro Pepelko 1:28.94
2 Mario Tot 1:40.72
3 David Kovačević 1:41.47
4 Ivan Šubić 1:59.64
100m prsno – djevojke Vrijeme/s
1 Magdalena Kralj 1:39.90
2 Karla Habuš 1:55.79
3 Rea Novak 2:01.50

 

 

100m mješovito – dečki Vrijeme/s
1 Lovro Pepelko 1:17.72
2 Damjan Đuran 1:26.75
3 David Kovačević 1:28.78
4 Luka Gregur 1:45.00
100m mješovito – djevojke Vrijeme/s
1 Magdalena Kralj 1:28.56
2 Dijana Tot 1:31.73
3 Tara Novak 1:34.69
OBITELJSKA ŠTAFETA
2x50m slobodno
1 Kovačevići
2 Greguri
3 Cikači
4 Andročeci